Hauek dira 2019-2020 denboraldiko Beti Gazteko 12 futbol taldeak.

OHOREZKO ERREGIONALA

Jokalariak

Jonan Arbelaitz, Andoni Arriola, Xabier Arriola, Beñat Conde, Iñigo Echegaray, Martin Echegaray, Josu Elizondo, Mikel Aitor Flores, Igor Gurrutxaga, Oier Iantzi, Xabier Larretxea, Jabier Maia, Francisco Martinez, Ander Ordoki, Aimar Otxoteko, Paulo Ramos, Unai Sagarzazu, Gorka Sanjurjo, Josu Sanjurjo, Peio Tellechea, Julen Tellechea, Unai Telletxea, Urki Txoperena eta Jon Ubiria.

Entrenatzaileak

Joseba Roteta eta Endika Mendegia

Klasifikazioa eta emaitzak

EMAKUMEZKOEN OHOREZKO ERREGIONALA

Jokalariak

Mayi Arriola, Paula Artieda, Nahia Garcia, Raquel Lasaga, Garazi Mitxelena, Maider Olaciregui, Olaia Telletxea, Amaia Telletxea, Vanessa Valverde, Amaia Zapirain, Idoia Garde, Nerea Ordoki, Izaro Aldave, Irati Iriarte, Irati Oyarzabal, Olatz Arakues, Naroa Bertiz, Medhanit Igarzabal, Izaro Iparraguirre, Ane Ordoki eta Nerea Iparraguirre.

 Entrenatzaileak

Jose Luis Alzugaray eta Ainara Otxoteko

 Klasifikazioa eta emaitzak

OHOREZKO JUBENILA

Jokalariak

Joel Espino, Mikel Indaburu, Mikel Mayordomo, Igor Rodriguez, Jon Zabala, Andoni Ochoteco, Iosu Txoperena, Garikoitz Txoperena, Unai Arburua, Jonan Berrozpe, Oier Etxarte, Joritz Eudi, Xuban Fernandez, Asier Lassalde, Mattin Lekuona, Manex Ramos, Imanol Ugaldebere eta Iraitz Soto.

Entrenatzaileak

Saul Rodriguez eta Joseba Bertiz.

Klasifikazioa eta emaitzak

KADETEAK

Jokalariak

Orti Arotzena, Xuban Elizondo, Julen Urdangarin, Jok Koldo Urrosolo, Asier Taberna, Iker Aguirreche, Jon Apezteguia, Markel Erkizia, Eñaut Laka, Aitor Pagadizabal, Jon Ander Ruiz, Iñigo Txoperena eta Miguel Ubiria.

Entrenatzaileak

Pedro J. Iantzi eta Justo Aguirreche

Klasifikazioa eta emaitzak

INFANTILAK

Jokalariak

Aritz Aramberri, Josu Etxepeteleku, Yassine Ez Zennouny, Aitor Galardi, Ion Galardi, Aritz Lizarrondo, Ekaitz Maiz, Manex Sarasola, Manex Ubiria, Ohian Urroz, Luken Urtxegi, Unax Etxarte, Eneko Irazoqui, Iker Irigoyen, Jon Larrechea, Oier Ordoki, Ibon Ruiz eta Julen Ubiria.

Entrenatzaileak

Joel Gil eta Iker Iriarte

Klasifikazioa eta emaitzak

EMAKUMEZKOEN F8

Jokalariak

Nerea Petrirena, Janire Lekuona, Naiara Robledo, Elixabet Tapia, Maitane Erquicia, Eneritz Apezteguia, Lorea Bertiz, Onintze Iparraguirre, Leire Legasa, Nora Maritxalar, Amaiur Elizalde, Leire Ariztegi, Laida Taberna, Uxue Ubiria, Maddi Zubieta, Olarixu Urra eta Andrea Seisdedos,

Entrenatzailea

Koldo Erquicia Ochoteco

ALEVÍN “A”

Jokalariak

Unax Bereau, Beñat Criado, Beñat Etxepare, Unai Iñarrea, Urko Olaizola, Gerarg Orozco, Joel Orozco, Enaitz Oskoz, Unax Oskoz, Aimar Otxandorena, Gaizka Sein, Hegoi Silveira, Mikel Urdangarin, Eneko Urkiola, Peru Urra, Alex Urrosolo eta Beñat Zelaieta.

Entrenatzaileak

Julen Arakues eta Igor Rodriguez

ALEVÍN “B”

Jokalariak

Luken Ansalas, Unai Aranguren, Ointaz Ayertaran, Ibai Azkarraga, Janitz Iriarte, Oier Laka, Aratz Perez, Ekhi Rojo, Oier Sanchez, Ulises Sarasua, Jon Semper, Irati Sevillano, Oier Tapia, Kemen Telletxea eta Oihan Telletxea.

Entrenatzaileak

Ainara Otxoteko eta Idoia Garde.

BENJAMÍN”A”

Jokalariak

Oier Arruabarrena, Beñat Ayestaran, Beñat Bereau, Enaitz Bereau, Adur Erkizia, Alain Etxepare, Markel Iratzoki, Ekaitz Irazoqui, Xuban Magaña, Akior Martinez, Aitor Mitxelena, Kemen Mitxelena, Beñat Telletxea, Danel Urtxegi eta Ioritz Zubiaurre.

Entrenatzaileak

Ibon Txoperena eta Unai Telletxea

BENJAMÍN”B”

Jokalariak

Aiert Arotzena, Elorri Arotzena, Telmo Badiola, Ibai Criado, Lizar Fernandez, Kemen Garro, Beñat Irazoqui, Ioritz Iriarte, Jare Maia, Oneka Olaizola, Oihan Oyarzabal, Jon Rodriguez, Adur Sanchez, Arhane Silveira eta Eneko Valverde.

Entrenatzaileak

Iosu Txoperena, Asier Larralde y Jonan Berrozpe.

BENJAMIN C

Jokalariak

Eneko Almandoz, Xuban Almandoz, Alazne Altxu, Jare Arburua, Anartz Arsuaga, Julen Canal, Unax Gajate, Olaia Goyeneche, Xuban Igoa, Eneko Pintado, Urko Telletxea, Iker Telletxea, Oier Txoperena, Eneko Urrosolo eta Unax Urtxegi.

Entrenatzaileak

Mattin Lekuona eta Manex Ramos.

PREBENJAMIN

Jokalariak

Xabat Arburua, Julen Castro, Oier Descarga, Alain Gajate, Erik Igoa, Unai Iratzoki, Aratz Laka, Amets Lasa, Groka Michelena, Oihan Muñoa, Eila Oskoz, Luka Rojo, Intza Sagardia, Ander Sarasola eta Ibai Tapia.

Entrenatzaileak

Ander Maia Arakues