Gaur egun 169 fitxaz osatutako 10 futbol talde ditu Beti Gaztek. Fitxa guzti hauetatik, 133 lesakarrak dira, 15 igantzikoak, 4 irundarrak, 6 etxalartarrak, berako 6, doneztebeko 2, arantzako 1 eta azkenik urdazubiko 1 eta hendaiako bertze bat.

10 talde hauek 20 entrenatzaileen agindupean daude, hauetako 16 lesakarrak izanik, 2 doneztebeko eta 2 irundar.

 

OHOREZKO ERREGIONALA

Jokalariak

Fernando Etxegarai, Julen Tellechea, Julen Trecu, Beñat Conde, Ander Olaizola, Iñigo Echegaray, Iker Rodriguez, Igor Gurrutxaga.

Unai Sagarzazu, Paulo Ramos, Ander Maia, Jonan Arbelaiz, Joel Gil, Jon Ubiri, Urki Txoperena, Oier Iantzi, Peio Tellechea, Mikel Arriola, Ander Ordoki.

Aitor Alzugaray, Jabier Maia, Xabier Arriola, Andoni Arriola, Josu Sanjurjo.

Entrenatzaileak

Ibai Amezketa eta Endika Mendegia

Atezain entrenatzaileak

Mikel Chamorro Oses

Klasifikazioa eta partiduen emaitzak

 

EMAKUMEZKO ERREGIONALA

Jokalariak

Mayi Arriola, Nahia Garcia, Garazi Mitxelena, Maider Olaciregui, Amaia Telletxea, Vanesa Valverde, Amaia Zapirain, Uxue Escudero, Idoia Garde, Maddi Iturria, Maialen Jaurena, Nerea Ordoki, Ane Renaud, Izaro Aldave, Irati Iriarte, Olaia Yanci, Olatz Arakues, Naroa Bertiz, Natalia Goienetxe, Medhanit Igarzabal, Izaro Iparraguirre, Ane Ordoki, Nerea Iparraguirre.

 Entrenatzaileak

Jose Luis Alzugaray, Juan Angel Ordoki eta Ainara Otxoteko

 Klasifikazioa eta partiduen emailtzak

 

OHOREZKO JUBENILA

Jokalariak

Josu Elizondo, Beñat Iantzi, Mikel Irazoki, Xabier Larretxea, Unai Leiza, Bodgan Marian Marton, Aimar Zamorano, Joel Espino, Mikel Indaburu, Mikel Mayordomo, Iñaki Prieto, Igor Rodriguez, Jon Zabala, Andoni Ochoteco, Jokin Telletxea, Iosu Txoperena, Garikoitz Txoperena, Iker Iriarte, Enaitz Arocena.

Entrenatzaileak

Mikel Aitor Flores, Miguel Txoperena eta Manuel Zamorano

Klasifikazioa eta partiduen emaitzak

KADETE LEHEN MAILA

Jokalariak

Jonan Berrozpe, Unai Arburua, Joritz Eugi, Xuban Fernandez, Asier Larralde, Mattin Lekuona, Manex Ramos, Imanol Ugaldebere, Orti Arotzena, Xuban Elizondo, Aimar Igarzabal, Jon Irigoyen, Mikel Maritxalar, Julen Urgandarin, Jon Koldo Urrosolo, Jon Ander Ruiz, Miguel Ubiria.

Entrenatzaileak

Pedro J. Iantzi eta Julian Mª Ordoquior Flores

Klasifikazioa eta partiduen emaitzak

 

INFANTILAK

Jokalariak

Iker Aguirreche, Xabier Apezteguia, Jon Apezteguia, Markel Erkizia, Eñaut Laka, Aitor Pagadizabal, Jon Ander Ruiz , Eloi Sanchez, Iñigo Txoperena, Miguel Ubiria, Aritz Aramberri, Josu Etxepeteleku, Aitor Galardi, Ion Galardi, Aritz Lizarrondo, Ekaitz Maiz, Manex Sarasola, Manex Ubiria, Oihan Urroz, Luken Urtxegi,

Entrenatzaileak

Justo Aguirreche eta Igor Gurrutxaga

Klasifikazioa eta partiduen emaitzak

 

ALEBIN “A”

Jokalariak

Unax Etxarte, Eneko Irazoqui, Iker Irigoyen, Oier Ordoki, Iker Robledo, Ibon Ruiz, Julen Ubiria, Elixabet Tapia, Unax Bereau, Urko Olaizola, Aimar Otxandorena, Gaizka Sein, Alex Urrosolo, Fermin Vertiz.

Entrenatzaileak

Ainara Otxoteko, Izaro Aldave eta Idoia Garde

 

ALEBIN “B”

Jokalariak

Leire Ariztegi, Beñat Criado, Beñat Etxepare, Unai Iñarrea, Gerard Orozco, Joel Orozco, Enaitz Oskoz, Enaitz Oskoz, Hegoi Silveira, Laida Taberna, Uxue Ubiria, Mikel Urdangarin, Eneko Urkiola, Peru Urra, Beñat Zelaieta, Maddi Zubieta, Goiuri Urra, Olarixu Urra, Xabier Valverde.

Entrenatzaileak

Julen Arakues, Igor Rodriguez eta Iker Iriarte.

 

BENJAMIN”A”

Jokalariak

Luken Ansalas, Unai Aranguren, Oinatz Ayertaran, Janitz Iriarte, Oier Laka, Matixa Lopez, Ekhi Rojo, Oier Sanchez, Ulises Sarasua, Jon Semper, Oier Tapia, Kemen Telletxea, Oihan Telletxea.

Entrenatzaileak

Ander Maia, Ibon Txoperena, Urki Txoperena eta Mikel Telletxea.

 

BENJAMIN”B”

Jokalariak

Oier Arruabarrena, Beñat Ayestaran, Beñat Bereau, Enaitz Bereau, Adur Erkizia, Alain Etxepare, Markel Iratzoki Ekaitz Irazoqui, Mikel Legasa, Xuban Magaña, Akior Martinez, Aitor Mitxelena, Kemen Mitxelena, Danel Urtzegi, Beñat Telletxea, Ioritz Zubiaurre, Perez Mantxo, Eneko Almandoz, Uxue Apeztegia.

Entrenatzaileak

Ander Maia, Ibon Txoperena, Urki Txoperena eta Mikel Telletxea.

PREBENJAMINAK

Jokalariak

Anartz Arsuaga, Alazne Altxu, Aiert Arotzena, Elorri Arotzena, Telmo Badiola, Julen Canal, Ibai Criado, Unax Gajate, Kemen Garro, Olaia Goyeneche, Xuban Igoa, Beñat Irazoqui, Oneka Olaizola, Markel Otxoteko, Oihan Oyarzabal, Eneko Pintado, Kaiet Portu, Jon Rodriguez, Adur Sanchez, Arhane Silveira, Urko Telletxea, Oier Txoperena, Eneko Urrosolo, Unax Urtxegi, Eneko Valverde.

Entrenatzaileak

Mikel Telletxea, Ibon Txoperena eta Jon Ubiri.