Hauek dira 2021-2022 denboraldiko Beti Gazteko futbol taldeak.

3 RFEF

Jokalariak

JONAN ARBELAITZ HERAS, KEVIN CORTES GALLEGO, IÑIGO ECHEGARAY ALDAVE, IGOR GURRUTXAGA ERRANDONEA, OIER IANTZI ORDOKI, AIMAR JABALERA JUANENA, IBON LEIZA GARRIDO, JABIER MAIA SADABA, AIMAR OCHOTECO LARRARTE, ANDER ORDOKI AYNETO, GARIKOITZ PAGOLA URTIZBEREA, GORKA SANJURJO ALZURI, PEIO TELLECHEA IGOA, JULEN TELLECHEA PERUGORRIA, UNAI TELLETXEA IRAOLA, IBON TXOPERENA ELOSEGI, URKI TXOPERENA ELOSEGI, JON UBIRIA SARASOLA, JON ZABALA IPARRAGUIRRE, IÑIGO ZUZAYA GAINZA

Entrenatzaileak

Jose Carlos Roteta Lopetegui, Endika Mendegia eta Xabier Etxenike

EMAKUMEZKOEN OHOREZKO ERREGIONALA

Jokalariak

IZARO ALDAVE TELLECHEA, ALAIA ALZUGARAY LEGAZKUE, MAYI ARRIOLA AGIRRETXE, PAULA ARTIEDA VILA, NAHIA GARCIA IRAZOQUI, IDOIA GARDE GARDE, NAHIKARI GOICOECHEA URROZ, IZARO IPARRAGUIRRE IRIGOYEN, OLAIA MENDIBURU TELLECHEA, GARAZI MITXELENA TOLOSA, MAIDER OLACIREGUI URQUIOLA, NEREA ORDOKI ETXEPETELEKU, ANE ORDOKI TELLETXEA, IRATI OYARZABAL SOLABERRIETA, LEIRE RECALDE LAZARO, NEREA SANZ AZPIROZ, AINARA SEMPER IRASTORZA, OLAIA TELLETXEA ANZIZAR

Entrenatzaileak

Jose Luis Alzugaray Yanci eta Ainara Otxoteko Larrarte

GIZONEZKOEK ERREGIONAL LEHEN MAILA

Jokalariak

ANDER ABUIN YEPES, AITOR ALZUGARAY ZUBIRI, ANDER ARREGI ARRETXEA, ANDONI ARRIOLA ALAVA, XABIER ARRIOLA PEREZ, JOSEBA BERTIZ ETXARTE, JOSU ELIZONDO GOYA, ION ETXEBESTE ZAYAS, MIKEL AITOR FLORES COMPAINS, JOEL GIL GOYENECHE, BEÑAT IANTZI ETXARTE, IBON IRAZOQUI PETRIRENA, IKER IRIARTE ALTZUGARAI, XABIER LARRETXEA ALZUGARAI, BOGDAN MARIAN MARTON, MIKEL MAYA MADARIAGA, ANDONI OCHOTECO PERUGORRIA, JAVIER PARRA ENETERREAGA, ANTTON PETRIRENA APEZTEGUIA, IKER PICABEA MADARIAGA, FRED J RAMOS LASAGA, IGOR RODRIGUEZ LANZ, ARITZ TELLETXEA ETXEPARE, JOSU TXOPERENA IRIBARREN, AIMAR ZAMORANO DUARTE

Entrenatzaileak

Martin Irazoqui Zozaya, Beñat Maia Aracues eta Fernando Susperregi Bergara

OHOREZKO JUBENILA

Jokalariak

IKER AGUIRRECHE VICONDOA, JON APEZTEGUIA LARRALDE, UNAI ARBURUA ITURRIA, ORTI AROTZENA PORTU, JONAN BERROZPE MITXELENA, XUBAN ELIZONDO GOYA, XUBAN FERNANDEZ GUTIERREZ, ASIER LARRALDE CORTA, MATTIN LEKUONA OIARZABAL, IBAN OLAECHEA ECHEVERRIA, AITOR PAGADIZABAL IGARZABAL, MANEX RAMOS ZUMALDE, JON ANDER RUIZ SARASOLA, ASIER TABERNA LIZASO, IÑIGO TXOPERENA SALDIAS, MIGUEL UBIRIA ALZATE, IMANOL UGALDEBERE ZUBIZARRETA, JULEN URDANGARIN TABERNA, IBON URROSOLO ELGORRIAGA, IOSU ZUBIETA ENETERREAGA

Entrenatzaileak

Miguel Txoperena Mendigutxia, Joseba Bertiz Etxarte eta Pedro Jose Iantzi Ayerza

KADETE LEHEN MAILA

Jokalariak

UNAX BEREAU IRIGOYEN, UNAX ECHARTE ECHEVERRIA, YASSINE EZ ZENNOUNY, AITOR GALARDI CHOPERENA, ION GALARDI CHOPERENA, UNAI IÑARREA IGUZKIAGIRRE, ENEKO IRAZOQUI CARAMAZANA, IKER IRIGOYEN UBIRIA, ARITZ LIZARRONDO ECHARTE, AIMAR OCHANDORENA MICHELENA, OIER ORDOQUI FAGOAG, GERARD OROZCO RODRIGUEZ, IBON RUIZ SARASOLA, MANEX SARASOLA ZELAIETA, MANEX UBIRIA GARCIA, JULEN UBIRIA SUNSUNDEGUI, LUKEN URTXEGI URRA, ENEKO ZULAIKA ITURRIA Arantza

Entrenatzailea

Saul Rodriguez Contreras

EMAKUMEZKOEN F-11 KADETE INFANTIL 

Jokalariak

HELENE ALZURI LUJANBIO, ENERITZ APEZTEGUIA LARRALDE, MADDALEN ARENAS ETXEBERRIA, LEIRE ARIZTEGI ANTXORDOKI, LOREA BERTIZ ARAMBURU, OLAIA ECHARTE ECHEVERRIA, AMAIUR ELIZALDE MITXELENA, MAITANE ERQUICIA ARBURUA, ANE ETXEGARAI FAGOAGA, SAIOA ETXEGARAI MAIZ, GARAZI HUICI MACHIARENA, ONINTZE IPARRAGUIRRE IRIGOYEN, LEIRE LEGASA GOYA, JANIRE OCHANDORENA MICHELENA, NEREA PETRIRENA APEZTEGUIA, NAHIA JOKINE PUMAR ITURRIOZ, ANDREA SEISDEDOS ORTIZ, LAIDA TABERNA URRA, ELIXABET TAPIA ITURRIA, ANE TELLETXEA IRAOLA, NAHIA TXOPERENA SALDIAS, MADDI ZUBIETA ENETERREAGA

Entrenatzailea

Koldo Erkizia Otxoteko

INFANTIL LEHEN MAILA

Jokalariak

BEÑAT CRIADO ARRUABARRENA, BEÑAT ETXEPARE AYESTARAN, URKO OLAIZOLA MENDEGUIA, JOEL OROZCO RODRIGUEZ, ENAITZ OSCOZ ANCIZAR, UNAX OSCOZ ANCIZAR, GAIZKA SEIN ARBURUA, HEGOI SILVEIRA ARRIETA, MIKEL URDANGARIN TABERNA, ENEKO URQUIOLA MARTIN, PERU URRA YECORA, ALEX URROSOLO ELGORRIAGA, BEÑAT ZELAIETA EGIA, LUKEN ANSALAS MAIZ, UNAI ARANGUREN MUTUBERRIA, OINATZ AYESTARAN EIZMENDI, IBAI AZKARRAGA FERNANDEZ, JANITZ IRIARTE ITURBIDE, OIER LAKA MITXELENA, XABIER LEIZA MAEZTU, ASIER MUTUBERRIA PAGOLA, EKHI ROJO RODRIGUEZ, OIER SANCHEZ ELISALT, ULISES SARASUA CANO, OIER SARRIAS TELLETXEA, JON SEMPER IRASTORZA, OIER TAPIA ITURRIA, KEMEN TELLETXEA SEIN

Entrenatzailea

Julen Arakues Mikelajauregi

ALEBINN “A”

Jokalariak

OIER ARRUABARRENA IRURZU, UR ATONDO ELGORRIAGA, BEÑAT AYESTARAN BERRUET, BEÑAT BEREAU ARRIBILLAGA, ENAITZ BEREAU IRIGOYEN, JULENE DANBORIENA IBARRA, ADUR ERQUICIA ARBURUA, ALAIN ETXEPARE AYESTARAN, MARKEL IRATZOKI AGIRRE, EKAITZ IRAZOQUI MENDIZABAL, OIHAN IRISARRI AGESTA, XUBAN MAGAÑA GARCIA, AKIOR MARTINEZ NUÑEZ, KEMEN MICHELENA ZUBIETA, AMETS SANZBERRO LUJUA, ZIHARA TABERNA URRA, BEÑAT TELLETXEA SEIN, DANEL URTXEGI URRA, IORITZ ZUBIAURRE AGUIRRE

Entrenatzaileak

Koldo Erkizia Otxoteko eta Juanjo Irazoki Zozaia

ALEBIN “B”

Jokalariak

ELORRI AROTZENA PORTU, TELMO BADIOLA GARRIDO, IBAI CRIADO ARRUABARRENA, UNAX GAJATE ALEMAN, KEMEN GARRO ORDOKI, BEÑAT IRAZOQUI CARAMAZANA, IORITZ IRIARTE AZPIROZ, ONEKA OLAIZOLA MENDEGUIA, OIHAN OYARZABAL LARRALDE, ENEKO PINTADO RIVERO, JON RODRIGUEZ IRIGOYEN, ADUR SANCHEZ ELISALT, ARHANE SILVEIRA ARRIETA

Entrenatzaileak

Aitor Arotzena Albizu eta Imanol Oyarzabal Uranga

ALEBIN “C”

Jokalariak

ENEKO ALMANDOZ URBISTONDO, ALAZNE ALTXU MITXELENA, JARE ARBURUA ITURRIA, ANDER ETXEGARAI MAIZ, XUBAN IGOA ALMANDOZ, ARITZ IPARRAGUIRRE ALBERDI, OINATZ MARIEZKURRENA MAIZ, OIER TXOPERENA SALDIAS, UNAX URTXEGI RODRIGO

Entrenatzailea

Joel Gil Goienetxe

BENJAMIN”A”

Jokalariak

IKER ALZURI LUJANBI, XABAT ARBURUA PORT, JULEN CASTRO ORDOQU, ROMEO DE CACERES ARCELU, OIER DESKARGA LEGAS, ENARA FERNANDEZ GUTIERRE, ALAIN GAJATE ALEMA, JORITZ IGUZKIAGIRRE IRIGOIE, UNAI IRATZOKI AGUIRR, AIERT IRIARTE BENGOTXE, ARATZ LAKA MITXELEN, AMETS LASA PERE, ANER MARIEZKURRENA MAI, GORKA MICHELENA SUNSUNDEGU, EILA OSCOZ ANCIZA, LUKA ROJO RODRIGUE, INTZA SAGARDIA OIARTZABA, ANDER SARASOLA ZELAIET, IBAI TAPIA ITURRIA

Entrenatzaileak

Peio Lasa Elizagoien eta Jose Luis Tapia Iguzkiagirre