LehendakariaAnder Abuin Yepesbetigazte@betigazte.net
Lehendakariordea eta instalazio eta material arduradunaNora Eneterreaga Etxeparebaliabideak@betigazte.net
IdazkaritzaLourdes Damboriena Castejónidazkaritza@betigazte.net
IdazkaritzaModesto Maia Larretxeaidazkaritza@betigazte.net
DiruzaintzaAna Errandonea Irazokidiruzaintza@betigazte.net
DiruzaintzaIdoia Sunsundegui Irigoyendiruzaintza@betigazte.net
Kirol koordinatzaileaArgiñe Ordoki Urkixokirola@betigazte.net
Kultur koordinatzaileaAmaia Telletxea Mendigutxiakultura@betigazte.net
Komunikazio arduradunaOlaia Otxoteko Dominguezkomunikazioa@betigazte.net
COVID arduradunaAnder Abuin Yepescovid@betigazte.net

Zuzendaritza Batzordea astelehenetan arratsaldeko 19:00tan biltzen da egoitzan